ساینا کلاب

تداوم لذت خرید برای مشتریان همیشگی سایناکو از اهداف اصلی باشگاه مشتریان ساینا کلاب است. باشگاه مشتریان فرصتی برای همراهی بیشتر و خلق تجربه‌های متفاوت و هیجان‌انگیز است.

اگر عضو سایناکو شوید، می‌توانید با انجام هر خرید، ثبت نظر در مورد کالای خریداری شده یا دعوت از دوستان، امتیاز جمع کنید و از جوایز موجود در ساینا کلاب بهره‌مند شوید. با خرج امتیازهای خود می‌توانید از جوایز ویژه ساینا کلاب لذت ببرید.

کدهای تخفیف و هدایا در ساینا کلاب

در صفحه‌ی جوایز ساینا کلاب با ارائه ی کدهای تخفیف سایناکو و کارت‌های هدیه همراه شما هستیم تا با تخفیف‌های ویژه از خرید اقلام کالایی و دریافت خدمات متنوع لذت بیشتری ببرید.

قرعه کشی فصلی ساینا کلاب

در پایان هر فصل سال، یک قرعه کشی بزرگ با جوایزی هیجان انگیز در ساینا کلاب برگزار می‌شود که برای شرکت در این قرعه کشی کافیست 100 امتیاز خرج کنید تا یک بلیت قرعه کشی دریافت کنید و نیز می‌توانید با خرید بلیت‌های بیشتر شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشید. جوایز کسب شده توسط شما در صفحه تاریخچه امتیازات در ساینا کلاب قابل مشاهده است.

چگونه در ساینا کلاب امتیاز جمع آوری کنم؟

بعد از اینکه برای اولین بار وارد حساب کاربری خود در سایناکو شدید، می توانید با یکی از روش‌های زیر امتیاز کسب کنید:

  1. عضویت: در همان ابتدا با عضویت در سایت 100 امتیاز کسب خواهید کرد.
  2. تکمیل پروفایل: با تکمیل پروفایل در حساب کاربری خود می‌توانید به سادگی 100 امتیاز دیگر کسب کنید.
  3. بازدید روزانه: هر روز می‌توانید با سر زدن به سایت سایناکو 2 امتیاز کسب کنید.
  4. بازدید مقاله و محصول: به ازای بازدید هر کدام از مقالات و محصولات سایت 2 امتیاز تا سقف 10 امتیاز در روز کسب خواهید کرد.
  5. امتیازدهی ستاره‌ای: پس از خواندن مقالات یا بازدید از محصولات می‌توانید با استفاده از سیستم امتیازدهی به ازای هر امتیاز 2 امتیاز تا سقف 10 امتیاز در روز کسب کنید.
  6. کامنت: می‌توانید با ثبت نظر به ازای هر نظر تایید شده برای مقالات 5 امتیاز و کالاهای خریداری شده از سایناکو، 10 امتیاز دریافت ‌کنید.
  7. اشتراک‌گذاری: می‌توانید با اشتراک‌گذاری مقالات و محصولات 10 امتیاز کسب کنید.
  8. همکاری در فروش: معرفی دوستان یکی دیگر از روش‌های جمع آوری امتیاز در ساینا کلاب محسوب می شود. با دعوت از دوستان خود به سایناکو با لینک اختصاصی همکاری در فروش که در حساب کاربری شما وجود دارد، بعد از اولین خرید موفق آنها، 10 درصد امتیاز خرید آن‌ها را دریافت می کنید.
  9. خرید از سایت: به ازای هر 100 هزار تومان خرید خود، ده امتیاز در ساینا کلاب دریافت ‌می‌کنید. امتیاز خرید پس از اینکه مرسوله خود را دریافت کردید، منظور خواهد شد.
  10. انتشار مقاله و محصول: با انتشار مقاله و محصول در سایناکو می‌توانید به ازای هر کدام 200 امتیاز کسب کنید.